Imam 22 godine i problem sa erekcijom. Naime, u vezi sam sa devojkom vec 2 meseca. Vec 3 puta smo pokusali da imamo seksualne odnose, ali ja nisam mogao. Na pocetku bih imao erekciju, tokom predigre. Ali pri stavljanju kondoma, ili pri samoj penetraciji erekcija bi se smanjivala, i bila bi nedovoljna za penetraciju. Zanima me da li postoji nacin da poboljsam odnos?

    Odgovoreno: 09. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Obicno u pocetku tako bude kod mnogih dok ne shvatite da je odnos obicna i normalna stvar.
      malo vise razgovarajte sa devojkom, opustite se. Pokusajte da ne razmisljate o tome kako ce i sta biti.
      koristite j suplemente: sirup polinesian noni i rhodiolin caps.
      o njma vidite na www. Biobalance. Rs
      mozete povremeno uzimati i cialis.