Postovani, vec sam vam ranije pisao da imam bolove u stomaku i ziganje u donjem delu koje se spusta ka mosnicama. Danas sam nosio mokracu na analizu i nalaz je uredan i rekli su mi da nema nikakvih bakterija niti peska!!! Da li je mozda nesto drugo u pitanju ili je mozda prehlada u pitanju? Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Bez obzira sto nisu nadjene bakterije u urinu trebalo je da uradite i urinokulturu.
      najverovatnije je da se radi o zapaljenju prostate. Ovo hladno vreme pogoduje tome.