Pozdrav imam problem sa penisom. Kada nije u erekciji kozicu mogu lako da prevucem preko glavica, ali kad je u erekciji to ide malo teze i kada uspem da je prevucem onda nece da ostane tamo. . . Da ali ovo moze da utice na seksualne odnose i jel postoji neki nacin sem operacije da se to sredi? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Najsigurnije je uraditi circumciziju iako i upornim "vezbanjem" prevlacenja kozice preko glansa a uz
      koriscenje lidokain gela ili neke druge masti neko uspe resiti manju fimozu.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #81715