Postovanje, imam problem u predelu mosnica u vidu konstantnog pritiska i peckanja. Tacnije u predelu zadnjeg dela mosnica. Problem je poceo nakon odnosa sa novom partnerkom. U pocetku sam osecao peckanje u mokracnom kanalu, da bi se nakon desetak dana problem preneo na mosnice. Recite mi na sta bi eventualno mogao da bacim akcenat kada su analize u pitanju? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 05. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Laboratorijski pregled krvi i mokrace, urinokultura i brisevi uretre a partnerka da odredi grupu
      vaginalnog sekreta i uradi vaginalni i cervikalni bris.
      lecenje bi doslo u obzir po dijagnozi i bilo bi obostrano a odnosi sa zastitom.