Desava mi se (i to zadnjih 2-3 god.) da mokrim po par puta u roku od par minuta. Zadnjih par meseci desava mi se da i posle mokrenja, vec posle par koraka od wc-a mi krenu par kapi mokrace - naravno u "gace". I to mi normalno smeta i ako sam pokusavao da se izmokrim do kraja u toaletu, ali i dalje mi se desi da vec posle par koraka iz wc-a iz mokracne cevi krenu par kapi mokrace. Sta da radim, i o cemu se ovde radi!! P. S: i jos nesto - pre par godina sam u jednim novinama citao da kada se mokri i da pored glavnog mlaza mokrace se pojavljuje i kapljanje mokrace pored wc solje - da je i to jedan vid problema! I to mi se desava u zadnjih par godina (2-3god. Unazad) ! Hvala, unapred na odgovoru!

    Odgovoreno: 04. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Treba da se javite urologu i da se urade odgovarajuci pregledi/od laboratorijskih i bakterioloskih
      pa mozda i endoskopski pregled uretre i besike/.
      lecenje bi doslo u obzir tek posle predlozenih pregleda.