Postovani, imam 29 godina i imam problem seskualne prirode, nemogu da imam seks jel jos tokom predrige ja sam gotov, i to mi se stalno desava sa razlicitim devojkama. Pa bi vas molio da mi date neki savet, lek ili sta vec treba vi znate. A probao sam viagru ni to nije pomoglo jel ja nemam problem sa potecijom nego sa, preranom ajkulacijom.

    Odgovoreno: 05. 05. 2011.
    • Poštovani,
      O prevremenoj ejakulaciji /pe/se raspitajte preko interneta i sve sto predlazu od vezbi, seksualnih poza,
      raznih preparata i aparata, prezervativa, pokusajte, pa sta vam odgovara. Na kraju i pomoc psihologa.