Imam poviseni krvni pritisak terapija -presolol i hemokvin 20 prije izvjesnog vremena imam problem sa potencijom da li da nastavim uzimanje ovih lijekova ili da ih zamijenim

    Odgovoreno: 03. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Ne verujem da su navedeni lekovi uzrok problema koji navodite.
      pokusajte malo da se stabilizujete psihicki a izbegavajte koliko god mozete stresne situacije.
      ishranu malo prilagodite po teoriji ishrane po krvnim grupama sa dosta povrca i voca a uzimajte i sto vise
      tecnosti. Mozete koristiti i suplemente sirup polinesian noni, panax ginseng. Resveratrol plus, vital man
      a takodjer i cialis tab. Jednom do dva puta nedeljno.
      o suplementima se informisite na www. Calivita-srb. Com a mozete i mene kontaktirati meilom
      ili telefonom.