Imam bakteriju eserihiju coli vec 3 godine uz stalnu terapiju antibiotika i cajeva, problem je sto se na svaka dva, tri meseca vraca. Sta mi vi preporucujete jer vise neznam sta da koristim?

    Odgovoreno: 07. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Procitajte slicna pitanja na ovom sajtu vezana za infekciju eserihijom.
      neki ljudi nemaju antimikrobne proteine u sluzokozi urogenitalnog trakta, takozvane defenzine te
      nisu u mogucnosti da se suprostave infekciji eserihijom coli. Dok se uzimaju antibiotici, infekcija
      se smiri, ali ubrzo posle toga pocinju iste tegobe. Kako su antibiotici i opasni pa ne smeju stalno da se uzimaju,
      to se mnogo i ne insistira na antibioticima vec idemo na jacanje imunog sistema, izmedju ostalog i suplementima.
      ja predlazem od suplemenata: urx tablete, probiobalance, resveratrol plus i omega 3 da se povremeno uzimaju.
      o njma se informisite na: www. . Calivita-srb. Com
      www. Neshacv. Com