Pozdrav doktore, zanima me kakve su ovo tablete i preparati koje preporučujete u svojim odgovorima? Jako sam skeptična prema takvim "alternativnim" preparatima, imaju li nekih neželjenih dejstava? Pokušala sam da ih nađem na netu, da malo proučim, ali sajtovi na kojima kažete da se o njima može informisati - ne funkcionišu.

    Odgovoreno: 04. 05. 2011.
    • Poštovana,
      To su suplementi iz palete calivite international sa sertifikatom americke agencije za hranu i
      lekove /fda/. Suplementi su vrlo mocni. Trudim se da u mojim odgovorima uvek dam dve
      ili vise mogucnosti terapijskog tretmana/stav akademske i alternativne medicine/.
      sajtovi koje predlazem funkcionisu.