Postovani molim da mi resite problem. . . . . . . . . . Pre mesec -dva poceo sam da osecam nakon ejakulacije tup bol na medjici izmedju rektuma i skrotuma. Dao sam urin na analizu dobar je bio, urinokultura dobra, test na clamydiu negativan, miko i urea plazma negativan, bris uretre pozitivan na citro bakteri. Nakon ispijene terapije ciprocinala dve kutije ponovljen bris i nalaz negativan. Zanima me zasto i sad ako su rezultati dobri ponekad imam iste tegobe? Nekad i levi testis me bolucka. . . Imam 26 godina. . . . Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 03. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Nije ta infekcija samo u uretri odakle dajete bris vec je moguce da je i u prostati.
      odnosi treba da budu sa zastitom.
      ja predlazem da nastavite sa uzimanjem biljnih preparata paraproteks i probiobalance.
      o njma se informisite na www. Biobalance. Rs a mozete i mene kontaktirati na