Postovani imam kamen u bubregu koji je krenuo i imam jake bolove prepisali su mi lek rowatinex. U uputstvu pise da nesmeju da ga koriste osobe sa opstrukcijom zucnih kanala a ja sam pre 7 godina imao operaciju zbog kamena u zucnoj kesi i tada je zucna kesa odstranjena/da li smem da pijem ovaj lek? Doktor opste prakse nije znao za ovu operaciju u trenutku propisivanja leka. Unapred hvala

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Smete da pijete rowatinex ali treba da vidite sa urologom gde je kamen i koliki je.
      ako je veci onda ce teze da se eliminise. Uzimajte dosta tecnosti.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #81515

    • Ja sam cula i primjenila tamjan za razbijanje kamenca u urinarnom traktu, progutati mali komadic da nedodirne zube. Povremeno ponoviti i popiti dosta tecnosti. Izmokri se kamen u roku od 3 dana.