Postovani, imam problem koji vec dugo ne mogu da resim. Pre 2 godine sam saznao da imam bakterije (hlamidija, ureaplazma, mikoplazma) . Tokom lecenja bakterija ustanovio sam i varikocelu, zbog koje me cesto boli levi testis. Spermogram je bio dobar. Posle sestomesecne terapije antibioticima, bakterije su nestale. Nakon toga, prestaju jutarnje i nocne erekcije (pojave se jednom u nedelju dana, npr) . Tri puta sam radio uz abdomena, svi nalazi su dobri, osim varikokele. Radio sam hormone lh, fsh, ali nisam radio analizu prolaktina. Skoro godinu dana sam isao na psihoterapiju, i jos uvek idem, ali prosto, mislim da osnovni problem nije psihogene prirode. Sex se dogadja, ali samo jednom u toku susreta sa partnerkom, i to "na ivici", iako je ranije sve funkcionisalo kako treba, po vise puta. Cak je i tokom mastrurbacije penis jedva u erekciji. Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Moguce je da imate superinfekciju gljivicama roda candida zbog dugotrajne antibiotske terapije.
      predlazem da uradite dark field mikroskopski pregled krvi na kome se vidi prisustvo gljivica u krvi.
      varikokela nije razlog bolova i problema koji imate.
      videti na www. Biobalance. Rs