Postovani, vec sam vas ranije pisao i na moje pitanje, vi ste odgovorili da se radi o urinarnoj infekciji i da treba da se javim lekaru. Zbog posla sam bio sprecen da odem do lekara i u medjuvremenu se desila jos jedna promena pa me zanima da li ima veze sa infekcijom. Naime, kolicina sperme je blago smanjena i uglavnom je vodenasta. I da li je urobitrat caj dobar za lecenje infekcije u. Trakta? Unapred hvala

    Odgovoreno: 01. 05. 2011.
    • Poštovani,
      Urobitrat caj je zbog diuretskog dejstva dobar za lecenje uroinfekcija.
      treba da sprovedete ispitivanja u pravcu infekcije prostate/laboratorija krvi i mokrace,
      spermo i urino kultura, eventualno brisevi uretre/, a lecenje bi doslo posle nalaza.