Mome teci su pre oko tri meseca otekle noge, otisao je lekaru koji je uradio ultrazvuk bubrega i analize mokrace i krvi. Utvrdjeno je da gubi proteine putem urina. Dobio je lekove i spisak hrane koju sme da jede. Posle dva meseca na kontoli utvrdjeno mu je da ima 27 leukocite i smanjena crvena krvna zrna. Radio je ultrazvuk pluca i pluca su uredu. Mnogo je smrsao. Pa vas molim da na osnovu ovi simtoma kazete sta bi moglo da mu bude?

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Malo je podataka da bi se sa sigurnoscu reklo sta je vasem teci.
      moj vam je predlog da se javi internisti koji ce znati sta sve treba da se uradi/mozda da se smesti u bolnicu pa da se izvrse sva potrebna ispitivanja/.