Pre 3 godine su se oko vrha penisa su se neke tackice, lice na bradavice. Ne bole ne svrbe nista. Mislio sam da su kondilomi. Otisao sam kod dermatovenerolga, gospodja je bila strasno ne ljubazna i rekla je da su to zlezde. Izmedju ostalog i moj brat je to dobio isto kad je dosao u doba kad sam ja to dobio. Zanima me vase misljenje i da li to moze da se ukloni?

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.

Komentari na pitanje: #81456

    • Kako je moguce doci dovas da se uklone te bradavice i koliko kosta? Pozdrav

    • Da li su one virusne, da li su opasne po zdravlje, i da li se prenose polnim putem?