Imam problem escherichija coli bakterija vec jednu godinu popio sam mnogo vrsta ljekova i nista molim vas pomognite mi da to resim hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 05. 2011.
    • Poštovani,
      O problemu eserihije sam dosta pisao na ovom mestu pa se potrudite da nadjete neki odgovor sa slicnom temom.
      osnovno je znati da se eserihija kod nekih ljudi ne moze iskoreniti te ne treba ni mnogo insistirati na tome.
      znaci ne treba preterivati u uzimanju antibiotika.
      ja predlazem jacanje imuniteta i povremeno koriscenje paraproteksa, probiobalance, omega 3,
      antioksidanasa. . .
      o njima se mozete obavestiti na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com