Postovani, interesuje me posle koliko vremena od uzimanja lekova (pipemidinska kiselina, uricin) za lecenje urinarne infekcije e. Coli, mogu ponovo da proverim nalaz urinokulture i kada mogu da planiram trudnocu, t. J. Koliko je potrebno da prodje od uzimanja ovih antibiotika?

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Na ovom sajtu je mnogo pisano o urogenitalnoj infekciji eserihijom colli, pa vas molim da malo prelistate
      pitanja na tu temu u nazad. Da vas podsetim da kod nekih ljudi eserihija ne moze da se izleci zbog urodjenog nedostatka nekih antimikrobnih proteina u celijama sluzokoze urogenitalnog trakta te je kod njih iluzorno insistirati na potpunoj eradikaciji eserihije. Iz tog razloga mozete uci u trudnocu bez obzira na ovu
      bakteriju koju imate. Pokusajte podici imunitet pravilnom ishranom, uzimanjem dosta voca, povrca i
      tecnosti, koriscenjem suplemenata.
      od suplemenata mozete koristiti tab. Urx, probiobalance, omega 3, xantho plus. Popijte po jedno pakovanje a potom proverite mokracu i urinokulturu pa u projekat trudnoce. Videti na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs