Pozdrav. Imam velik problem. Ponekad posle ejakulacije imam ostre bolove u predelu tik iznad penisa ali i u samom penisu. Nisam siguran da li su u pitanju bakterije ili mozda neodrzavanje higijene. Ovaj problem mi se pojavio odavno, ali sada je sve cesci. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Morate uraditi kompletno urolosko ispitivanje- sada na pocetku laboratprijske preglede krvi i mokrace,
      a potom i bakterioloske preglede mokrace, sperme i briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme.
      takodjer i partnerka da uradi sve bakterioloske preglede/vaginalni sekret, vaginalni i cervikalni bris,
      hlamidija i mikoplazme/. Potom bi usledilo zajednicko lecenje.