Postovani/a, pisem vam 3. Put u nadi da cete mi brzo odgovoriti. . . . S obzirom da nas urolog radi tek od 9. Maja. . . . . . Mnogo bi nam znacilo. \\naime, 9 mes. Radimo na ostvarivanju potomstva. . I nista. Kod mene je sve ok, jedino sto menstr. Ciklusi traju 38 dana pa od 15. Aprila koristim klomifen i duphaston. . . Kod muza nije sjajno, spermogram je na dodnjim granicama tj rezultati su/ 25% pokretnih, 10 polu i 65% nepok. Spermatozoida, ukup. Broj 18, 5 miliona. . . Nadjena mu je bakterija hlamidija i ureaplazma /jer su prvo otkriveni leukociti, 8/. . . Citam na netu, mnogo postova, slicnih tema o tome i vidim da se neki brzo izlece, neko ne, neko po par god. Ne moze da se oslobodi. . . . Pa sam mnogo nervozna, toliko da ne mogu ni da zaspem uvece. . . . Molila bih vas za odgovor. . Da li ima razloga za brigu. . . ? S obzirom da nije ni god, dana proslo, mnogi m i kazu da bih mogla prirod. Putem da zatrudnim? Da li su te bakterije toliko opasne da tako kazem, da je zacece kod nas nemoguce ovih meseci zbog toga. . . . ? Hvala vam mnogo

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Prvo vi sa vasim ginekolozima resavajte ginekoloske probleme.
      drugo, infekciju koju spominjete kod partnera morate i vi da lecite a ne samo jedno od vas.
      spermogram vaseg muza i nije toliko los i on ce pravilnim lecenjem infekcije koju ima uspeti
      da se opravi, sto bi mogla biti garancija zaceca prirodnim putem.
      predlazem da zajedno uzimate: paraproteks, probiobalance, omega 3 i resveratrol plus nekoliko
      meseci. Za vise na o predlozenim preparatima na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com