Postovani dr. Molim vas da mi odgovorite: dva meseca kako imam simptome od bubrega ka mokracnim kanalima sa leve strane peckanje prilikom i blag pritisak u predelu besike i prostate, mokrenje mi je normalno za ova dva meseca triput sam davao rezultate, rezultati su svi uredu. Od lekova sam pio "chymoryl forte", "prostamol uno", "orvagil", "dovicin" i "palitrex". I posle svih lekova idelje osecam peckanje na levoj starani povremeno me zaboli prepona i kad se pojaca peckanje bole me i krsta. Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Pored urologa posetite i neurologa.
      za uroloske probleme vam predlazem: urx tab, probiobalance tab, omega 3 kapsule i resveratrol plus kapsule.
      o njima se informisite na: www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs