Poštovani odradio sam spermokulturu (tražio sam spermogram da odradim a dobio nalaze spermokulture) , pa me interesuje šta znači ovo patogene bakterije i gljivice iz roda kandide nisu izolovane? (priložio sam sliku) dali te bakterije i gljivice mogu praviti neke smetnje pošto planiram porodicu i dali su opasne? I koji je vaš savet u lečenju istih? Unapred hvala puno!

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Vi ste odradili samo spermokulturu i taj nalaz je uredan. Nisu nadjene ni bakterije ni gljivice roda
      candide.
      vi trazite da vam se uradi samo spermogram.