Postovani, imam 38god i ceste urinarne infekcije (ponekad i genitalne) , koje traju po 2 meseca. Uzrok je opstipacija i osetljivost na hladnocu trenutno gajim staphylococcus epidermidis, 500 000 cfu/ml u urinu da li je dovoljno da (shodno antibiogramu) pijem amoksiklav 625mg i nefrovit kapi 5 dana, da bi ih se otarasila nepovratno?

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Posle terapije koju sprovodite nastavite sa: paraproteks tabletama, ac zymes kapsulama,
      hlorophyl sirupom i green care tabletama. O njima se informisite na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs
      ukoliko opstipacija potraje javite se gastroenterologu.