Postovani, imam problem sa neprijatnim mirisom na penisu, mislim da je problem nekakva bela mast, sluz koja se pojavljuje posle odprilike 24h od tusiranja, takodje mi pre masturbiranja i posle curi neka providna tecnost iz penisa. Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 29. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Imate dve mogucnosti: -bris prepucijuma i uretre na bakterije i gljivice pa lecenje po nalazu.
      -odmah krenuti sa paraprotex i probiobalance tabletama /videti na www. Biobalance. Rs/