Imam problem sa erekcijom vec skoro god dana, , nestala je jutarnja a cesto kad imam odnos cim menjam pozu spadne. . Uposlednje vreme imam neki cudan osecaj izmedju anusa i mosnica nije bol ponekad kao peckanje. . Krvna slika u redu urinokultura uredu hormoni prostate u redu molim za savet

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Uradite i pregled spermokulture a i briseve uretre na bakterije, gljivice, hlamidiju i mikoplazme.
      verovatno je neka infekcija uzrok vasih problema. Ako imate suljeve, treba i njih leciti/kod gastroenterologa/.