Postovani, obracam vam se sa problemom na glavicu penisa imam nekakve male tockice koje su vise vidljive kada imam podignut penis, a manje skoro su neprimjetne kada je spusten, to mi se desilo prilikom brisanja glavica mirisnimm maramicama poslije jednoga polnoga odnosa, od tada pa do danas imam taj problem nekada se javi i blago peckanje, koristio kremu cenasten i dok koristim kremu isto javljaju se te tockice po glavicu samo nema tada blagoga peckanja, pa me interesuje sta da koristim, i dali je moguce da je neka alergo reakcija, u ocekivanju odgovora, ljeop pozdrav

    Odgovoreno: 30. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Najsigurnije vam je da uradite bris sa promena na bakterije i gljivice i da partnerka uradi barem pregled vaginalnog sekreta i da se posle toga ciljano sprovede lecenje i vas i partnerke.
      druga mogucnost je da krenete sa terapijom paraproteks, probiobalance a da promene mazete kansenom.
      o preparatima se obavestite na www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com