Imam 22 godine. . . I imam problem. . . Naime, vec par meseci imam dijagnostikovanu upalu na kako doktori kazu glansu penisa ili tako nesto. . . S tim da sam imamo i stafilokoke mada sam pio neke jake antibiotike pa je to proslo. . . Ostala je upala. . . . I svi doktori kazu ma sta ti je, opusti se znas li sve kakvi nam ljudi dolaze i sa kojim problemima a ti se zalis zbog toga. . . Da!!! Zalim se jer s vremena na vreme osecam odredjene neprijatnosti. . . I ta upala se vidi izmedju kozice i mesta (rupice) kroz koju ide tecnost (urin. . .) . . . Ne znam sad kako to strucno da kaezm. . . Imao sam razne terapije kamilicom, neka mast (antibiotik) , neki ljubicanstveni rastvor. . . Ali upala je i dalje tu. . . Stvarno milim za pomoc jer sam obisao drzavna ginekologa i jednog privatnog. . . Ali nista. . . Jedan mi je cak rekao ti se tu zalis zbog toga a juce mi dolazi covek sa "polomljnim" penisom. . . Pa sta ja da mu radim. . . Stvarno mi treba pomoc. . . Poz

    Odgovoreno: 27. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Razumem vas problem.
      predlazem vam da odmah uzmete sirup polinesian noni, tabl. Paraprotex i kapsule ac zymes.
      radi se o suplementima-biljnim preparatima.
      o njma se mozete informisati na www. Neshacv. Com i www. Biobalance. Rs