Postovani ima 34 god i problem sa erekcijom, , cesto je nema ujutru a i kad imam odnos nije na zavidnoim nivou kao ranije. . . Radio sam analize estradiol <20 lh 5. 2 testosteron 13. 8, , , , , moze li neki savet? Dr kod kog sam bio nije mi radio pregled prostate sa testisim je sve ok. . Unapered hvala

    Odgovoreno: 27. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Problem moze biti posledica upalnih procesa prostate ali i psihogene prirode.
      treba posebno obratiti paznju na pravilnu ishranu sa puno voca i povrca.
      uzimati dosta tecnosti, najbolje izvorsku vodu. Izbegavati duvan, alkohol, drogu.
      vise odmora, cuvati se stresa. Uzimati biljne preparate.
      sada mozete i cialis nekoliko puta nedeljno.