Postovani molim vas da mi odgovorite, uzasno am zabrinuta, moj decak je rodjen sa dijagnozom hipospadia glandis, operacija ce biti posle drugog rodjendana. Molim vas da mi odgovorite da li ce imati nekih posledica za kasniji seksualni zivot i postizanje trudnoce. Koliko su ceste komplikacije i gde se u srbiji najbolje vrse operacije hipospadije. Mi imamo uput za nis. Hvala.

    Odgovoreno: 27. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Operaciju je najbolje raditi u centrima koji rade cesto takve operacije.
      ranije je to najbolje radio prof. Sava perovic. Mozete se raspitati preko interneta.
      sa njim je radio dr rados djinovic.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #81239

    • Tesko je davati savete ali po mom misleju svakako bi trebalo konsultovati dr. Radosa djinovica.