Primjecujem u urinu cudna strana tijela, poput komadica sluzi koja pliva po povrsini urina koja su bijele ili zuckaste boje. Nije to slucaj sa svakim uriniranjem vec samo jutarnjim dakle nakon punog mjehura. Nisam nikad imala probleme sa bubrezima niti imam ucestalo mokrenje. Vrslila sam pretrage kod ginekologa svi nalazi su uredni.

    Odgovoreno: 27. 04. 2011.
    • Poštovana,
      Ako je mikroskopski nalaz mokrace uredan, kao i urinokultura, onda tu pojavu treba smatrati
      kao normalnu i verovatno se radi o sljustenim celijama sluzokoze mokracne besike.
      predlazem da uzimate malo vise tecnosti a mozete koristiti i biljne suplemente paraproteks i
      probiobalance. /videti na www. Biobalance. Rs /.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #81205

    • Zdravo! Pre dva dana sam imala groznicu tokom spavanja, kada sam ustala, osećala sam potrebu da odem u toalet, i tokom uriniranja me je užasno bolelo, osećala sam kao da moram da izbacim neko strano telo. Išla sam sigurno 15 puta u toalet, i samo po koja kap je kapnula. Vec sutra dan je kapnula po koja kap bledo crvene boje. A danas kao neka crvena sluz. Imam redovne odnose sa dečkom, vec godinu dana, on je radio neke provere, i sve je u redu kod njega. Meni se ovo nikad nije dešavalo, pa sam malo zabrinula. Hvala!