Dobar dan. . . Radio sam spernogram pa evo rezultata: volumen 5 boja belicasta miris karakteristican br sp. 50 000 000 pokretini 15 slabo pokretnih 27 nepokretnih 58 normalni oblici 80 ne normalni 20 leukociti 2-3 glukoza +pozitivna oko godinu ipo dana spavamo i nije ostala u drugom stanju. . . Imali smo mikro plazmu i urea plazmu ali smo se izlecili pre 3meseca. Da li sa ovim rezultatima moze ostati u drugom stanju? Ako ne moze sta treba da pijem? Leukociti? Unapred veliko hvala. .

    Odgovoreno: 27. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Da leukociti su znak da infekcije jos ima. Inace rezultati su dobri.
      moj vam je predlog da vi i supruga uzimate paraprotex, probiobalance, omega 3 i caps.
      polinesian noni narednih sest meseci a da spermogram ponovite za tri meseca.
      mozete me kontaktirati sa obaveznim pozivom na broj ovog odgovora.