Imam sledeći problem: na početku seksualnog odnosa ukrućenost penisa je dobra mada mislim da nije tako dobra kao što je bila ranije (ili je to možda autosugestija) . Tokom odnosa, dolazi do slabljenja pa i gubitka erekcije ali moram reći da to nije uvek slučaj. Isto važi i za ejakulaciju koju nekad veoma lako postignem a nekada penis suviše brzo "padne" pa je ejakulacija nemoguća. Takođe sam primetio da već duže vreme imam problem sa erekcijom i pri masturbiranju pri gledanju porno filmova, ali na to nisam toliko obraćao pažnju pošto sam mislio da je jednostavno došlo do zasićenja od gledanja tih filmova. Moram da kažem i to da sam letos kupio jedno pakovanje cijalisa od 2 tablete i mislim da je delovao dobro ali to nije trajno rešenje. Ja bih hteo da trajno rešim ovaj problem i sve više sam zabrinut zbog ovoga što je i normalno. Iz kragujevca sam, interesuje me kome da se obratim i šta sve može da bude u pitanju, od najboljeg do najgoreg scenarija. Devojka je naravno primetila ovo i u šali kaže da je to zato što me više seksualno ne uzbuđuje što naravno nije tačno. Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 05. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Posetite psihologa ali i urologa.
      mozete uzimati rhodiolin, sir. Polinesian noni, vital man i panax ginseng.
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs