Postovani od pre dva meseca mi se pojavio cistitis, primala sam inekcije garamicin zatim kapsule pipegal, nakon toga doktorka je dala palitreks malo se jedno vreme primirilo a sada ponovo osecam pecenje i blage bolove. Postoji li neki efikasniji lek za eserihiju koli nadjeno 100 000 klica.

    Odgovoreno: 05. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Prelistajte odgovore koje sam davao za infekcije eserihijom koli na ovim stranama.
      osnovno je pravilo da ne preterate sa antibiticima i da se naucite da zivite sa eserihijom.
      uzimajte dosta tecnosti.
      koristite biljne preparate.
      radite na jacanju imuniteta.