Vec duze vreme imam problema sa mokrenjem tj. Nakon mokrenja imam osecaj da se nisam izmokrio do kraja kao i peckanje i zarenje, s tim da se nakon mokrenja pojavljuje sluz koja je lepljiva i bezbojna, bez mirisa. Pregledom mi je utvrdjeno da mi je prostata uvecana 20cmm. Radio sam bris uretra, urinokulturu i spermokulturu. Rezultati: brisom su nadjene stafilokoke koje su pristutne i u urinu, spermokultura je bila cista. Pio sam diflukana. Posto nije pomogo, receno mi je da pijem panclav, ali ponovo nista, pa sam uzeo hemomoicyn, ali ja opet imam probleme. Primecujem sluz s vremena na vreme koja nije tako gusta kao prethodno. Da li sve ovo moze biti posledica digestivnog takta posto imam konstantno nadimanje stomaka i gasove, cesto praceno grcevima u stomaku. Stolica je promenljiva sa vremena na vreme.

    Odgovoreno: 06. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da su simptomi koje imate posledica promena u digestivnom traktu.
      pregledajte stolicu na bakterije i gljivice a uradite i kolonoskopiju.
      dok uradite ove preglede, predlazem da uzimate paraproteks sa probiobalance
      naredna dva tri meseca.
      www. Neshacv. Com
      www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs