Poštovani, javljam vam se zbog veoma nezgodnog problema. Naime, boja moje sperme je žuta. Čitao sam na internetu, da su se neki žalili kako im se to dešava s vremena na vreme, ali kod mene je tako svaki put u poslednjih par godina. Inače, masturbiram 1-2 puta nedeljno i retko se desi da boja bude beličasta. Nisam radio analizu sperme, ali ultrazvuk testisa je bio u redu, kao i analiza urina. Prilikom masturbacije, ne osećam nikakav bol, niti primećujem nešto neuobičajno. Ima li razloga za brigu? Unapred hvala, zabrinuti mladić

    Odgovoreno: 06. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Uradite urinokultuiru i spermokulturu.
      moguce je da se radi o infekciji.
      ako se izoluje neka bakterija, lecenje je po antibiogramu, a posle deset dana antibiotika- nastavite paraproteks i ac zymes dva do tri meseca.