Poštovani, već par godina u urinu imam ešerihiju koli, sa manjim prekidima. Poslednja terapija mi je prepisana od urologa, mesec dana bactrim i čaj prim rose, međutim na prvom sledećem nalazu je još uvek tu, mada je po antibiogramu bila senzitivna. Imam bolove. Želim trudnoću, ali nikako da se rešim bakterije. Interesuje me vaše mišljenje - ešerihija i trudnoća? Kako da je se oslobodim? Hvala. Ljiljana

    Odgovoreno: 07. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Poslednjih dana je bilo vise odgovora na temu eserihija.
      potrudite se da ih procitate.
      sto se trudnoce tice, infekcija eserihijom nije prepreka za iznosenje trudnoce.
      nikada ne insistirajte na izlecenju eserihije. Sa njom se naviknite. Lecite je
      antibioticima samo kada su simptomi mnogo izrazeni. Naucite se da pijete mnogo vode.
      jacajte imunitet. Pravilno se hranite. Izbegavajte stresne situacije.
      u svoju obaveznu terapiju obavezno uvedite paraproteks, probiobalance, oxymax,
      sirup polinesian noni, urx tab.
      informisite se o njma na: www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com
      www. Neshacv. Com