Imao sam saobracajni udes prije 2 ipo god, imao sam otworeni prelom butne kosti i posle operacije nijesam imao potenciju 3 mjeseca. . Bio sam na snimanja i ts. . Pio sam cijalis i bilo je to bolje. . . Sada prije mjesec ipo imao sam operaciju, wadio sine iz noge, imam potenciju al mi pada dosta cesto. . . Kad sam sa curom digne mi se super al onda padne ili padne tokom seksualnog odnosa. . . Imam powisen prolaktin 21 na 670 a normala je do 550. . . . Da li je to zbog toga ili sta wec? Hwala

    Odgovoreno: 05. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Mislim da prolaktin nije razlog vaseg stanja vec je to strah i stres od
      intervencije i to ce vremeno proci kao sto je proslo posle prve intervencije.
      predlazem da neko vreme uzimate rhodiolin i polinesian noni juice.