Niste mi odgovorili na pitanje koje sam postavila 28. 10. 2010. , ali sam saznala odgovor na drugi nacin. Sada imam drugo pitanje. Da li je moguce da se jedan isti sirup pije skoro 2 godine a da se ne postane imun? Mom sinu je utvrdjen refluks treceg stepena sa osam meseci, a sada ima dve i po godine. U januaru ce biti 2 godine kako pije palitraks kao profilaksu svako vece. Zanima me da li njemu taj sirup pomaze i ima li svrhe to sto ga i dalje pije. Unapred hvala

    Odgovoreno: 04. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Ispred mene su sva pitanja i nema ni jednog od 28. 10. 2010.
      neznam kakvi su novi stavovi pedijatara- neftrologa, ali smatram da nema
      rezona dve godine uzimati jedan lek, pogotovu ako je to antibiotik.
      potrazite misljenje vodecih pedijatara koji se bave nefrologijom, a obavezno konsultujte
      i decije hirurge koji se se bave lecenjem vura.