Postovani zelim da vam se zahvalim na vasem odgovoru na moje pitanje (pitanje broj 70772) i molim za vase misljenje koja terapija je najbolja i kako bi najbolje poboljsao pokretljivost spermatozoida, te da vam kazem da je urolog muzu prepisao antibiotik visiren (10 dana x2 i 10 dana x 1) i trental (3x1 narednih dva mjeseca) . Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 03. 11. 2010.
    • Poštovana,
      Infekciju je trebalo istraziti -bakterioloski pregledi.
      ako se radi o polno prenosivoj bolesti onda oboje treba da se lecite, jer ce
      te u protivnom da "muljate"infekciju od jednog do drugog.