Postovani dr. Bio sam kod urologa i imao sam bakteriju u spermokulturu lecio sam i poslje dugo vreme unistila se bakterija ali ipak imam bolove. Sve rezultate su super. Imam bolove posle ejakulaciju i kad dugo stojim na noge i pri erakcijom osecam se cudno nisam se tako prije osecao. Doktor mi je rekao da sam izljecen ali ipak imam bolove. Mene interesuje leci li se potpuno da nemam te bolove da bidam normalan kako sto sam bio pred 1godinu vi ste mi rekli da pijem paraprotex ali ja sam iz makedonije i naracao sam iz srbije. Dali ce mi pomoci paraprotex da ostranim potpolno bolove ili bolove ce mi ostati i dalje molim vaz za odgovor hvala unapred!!!

    Odgovoreno: 02. 11. 2010.
    • Poštovani,
      Paraproteks se uzima sa probiotikom. Biljni je preparat sa antimikoticnim,
      antibakterijskim i antiparazitarnim dejstvom koji se moze vremenski dugo uzimati.
      uzimaju ga i deca. Efikasan je bas zbog toga sto se moze dugo/vise meseci/uzimati bez ikakve
      bojazni za razliku od antibiotika koji su efikasniji ali ne smeju dugo da se uzimaju.
      rezultati sa paraproteksom su odlicni bas kod hronicnih stanja. Zato sam to i vama preporucio.
      u ranijim odgovorima sam dao sajtove na kojima se mozete informisati o predlozenim preparatima.