Pozdrav i hvala u napred na odgovoru. Imam mali problem sto se tice mog mirisa na penisu. Kad god treba da stupim u sexualni cin sa mojom devojkom ja imam neprijatan miris sa penisa i mislim da je to tacnije vodica od uzbudjenosti (ne znam tacan naziv) . Inace higijena mi je na max nivou i redovno se tusiram. Cak i pre stupanja u sex operem ga i on za 2-3 min opet ima taj neprijatan miris. Molio bi vas da mi predlozite neki savet, kako i cim da perem ili ako je nesto gore, gde da se uputim na lecenje. P. S. Nemam nikakve bolesti i nikava crvenila. Apsolutno je normalan. Hvala jos jednom.

    Odgovoreno: 31. 10. 2010.

Komentari na pitanje: #70810

    • Hvalana brzom ogovoru. Samo me jos nije jasno kako i kojim redosledom da uzimam gore navedeno. . . Da li treba sve odjednom da koristim.