Poštovani, već godinu i pol imam problem, u ejakulatu mi se skoro redovno pojavljuje manje ili više krvi. Javljao sam se urologu na pregled, ultrazvukom su provjerili prostatu, bubrege i ostalo i nisu ništa posebno našli možda samo malo kamenca. Izvadio sam nalaza psa, krvi, urina, sperme. Nalazi su bili prilično dobri. U više navrata su mi propisivali terapije sa ovim ljekovima: pancef, ciprinol, doxyciklin, dicinom, e-vit, prostapil i još neke. I pored svih ovih terapija opet mi se pojavljuje crvena nekad smeđa sperma. Imao sam takođe i pregled urotrocitoskopiju i ništa posebno mi nisu rekli. Šta da radim ja sam jako zabrinut inače oženjen i imam dvoje djece? Puno hvala! S poštovanjem,

    Odgovoreno: 31. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Posto ste kompletno ispitani i nista nije izolovano, predlozio bih
      vam da u nare dnih nekoliko meseci uzimate oxymax kapi, paraproteks tab.
      probiobalance tab. I capsule noni.
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com