Postovani, imam par pitanja, jer nisam stigao da se konsultujem sa lekarom, zbog previse ljudi koje je morao za kratko vreme da obradi. . . Imao sam operaciju penisa, tj bila mi je spojena kozica izmedju penisa i vrha penisa, pa u erakciji nisam mogao da prevucem kozicu. . . Prvo mi je bilo receno da se radi obrezivanje, ali neposredno pred operaciju da je dovoljno samo ukloniti tu kozicu koja spaja vrh penisa sa ostatkom, jer se kozica ovako "lepo" i "lako" prevalacila. . . Pa me zanima, dali ce to zaista biti dovoljno, jer je to zakljuceno a penis nije bio u erakciji? Imao sam takodje problem jer mi je tokom oporavka receno da nediram neki malu gazu, pa sam ostavio kozu prevucenu, pa je doslo do otoka, parafimoze, sto je doktor resio. Ali me zanima dali mogu imati problema sa tim u narednom periodu, i sta da radim ako opet dodje do toga? Sada imam konce, koji treba sami da otpadnu, pa me zanima kada otpadnu od prilike? I kada cu moci da stupim u normalne seksualne odnose, od prilike? Unapred hvala na odgovorima

    Odgovoreno: 29. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je vas doktor procenio sta treba uraditi pa je tako i postupio.
      konci se skidaju sedmog dana.
      odnosi su moguci nakon zarastanja rane.