Postovani, imam problem već 5 god. U predelu mokraćnog kanala, bez peckanja pri mokrenju i krvi u mokraći, zapravo bez ikakvih drugih simptoma osim neprijatnog osećaja, koji izaziva užasnu nervozu i koji naidje niotkuda i ničim izazvan, i isto tako nestane. Traje od 10-15 min. Do jednog sata. Tu neprijatnost (tup bol) osećam i pri seksualnom odnosu. Bila sam kod urologa, davao mi je neke injekcije i kapsule cysta q, ništa mi nije pomoglo. Radio mi je i cistoskopiju i ništa nije našao. Molim vas za pomoć. Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 29. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da su uradjene sve potrebne pretrage u pravcu
      izolovanja infekta/bakterioloski pregledi/.
      neka vasi doktori razmisljaju i u pravcu endometrioze.
      mozete uzimati paraproteks, probiobalance i sirup polinesian noni.
      www. Biobalance. Rs