Postovani, imam 20 godina pre par dana sam imao ne zasticen sexualni odnos, dva dana posle toga na dnu korena penisa, na mestu korena dlake mi se pojavila unutrasnja bubuljica i iz koje je posle par dana izasao gnoj, sada na tom mesto imam malu krastu, pricao sam sa devojkom sa kojom sam imao odnos i rekla mi je da joj se slicna situacija desila kada je imala prvi sexualni odnos i da joj je ginekolog rekao da nije nista strasno. . . . . . U panici sam da mi je prenela neku bolest kao sto je genitalni herpes jer sam citao po forumima o tome

    Odgovoreno: 26. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Genitalni herpes zahvata glans i duza je inkubacija, prema tome to nije.
      verovatno da se radi o stafilokoknoj infekciji koze, sto je bez znacaja.
      samo ste se nepotrebno uplasili.