Postovani doktore, hteo bi da vas pitam jer eve neko vreme muci me jedan problem imam zacesceno mokrenje, mokraca je normalna bez prisustvo krvi ali je cesca pnekad je mlaz slab ponekad normalan, javio sam se lekara uradio eho prostate cija zpremina je 25. 7 mm takagje uradio sam eho bubrega besike i sve je normalno, mikrobioloski ispitao urinu i uretralni briz nema bakterije lekar je konstatovao stesnenje mokracne cevi ispod besike pa bi hteo da vas pitam kako se to tretuje antibioticama, hiruski ili neki drugi tretman? Pozdrav vama unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Ako je postavljena dijagnoza stenoze uretre onda se ona leci endoskopskom
      operacijom/urethrotomia interna/. Moguce je posle te intervencije da se uretra i buzira
      /dilatira uvlacenjem specijalnih dilatatora u kanal/.