Postovani, moja sestra ima muško dijete staro 8 godina. Problem u djetetu je sto ima nekontrolisano mokrenje tokom cijelog dana. Zanimljivo je sto ne mokri nocu, odnosno dok spava. Djetetu su obavljene sve pretrage i nalazi nisu pokazali nista lose. Napominjem da dijete od rodjenja nije uspostavilo kontrolu mokrenja. Da li je uzrok u stalnoj svadji roditelja i galami u kuci. Sta raditi?

    Odgovoreno: 26. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Problem je neurolosko psihijatrijski, ako su sva uroloska ispitivanja
      dala uredne nalaze.
      predlazem da detetu dajete 2x1 kkasiku sirupa polinesian noni pre jela,
      pola tab. Probiobalance dnevno da sazvace i pola kk omega 3.
      www. Biobalance. Rs