Postovani pre skoro 3 meseca sam operisao varicocela testis i operacija, oporavljanje i odnosi sa partnerkom su bili odlicni do nedavno. . Javio se bol u testisu, neka grudvica kod rane od operacije i imam manjih problema sa potencijom. Da li se to podrazumeva kod oporavljanja ili se nesto iskomplikovalo? Hvala!

    Odgovoreno: 25. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Najverovatnije nista od znacaja a da ste se vi samo malo uplasili, sto
      se odmah reflektovalo na potenciju.
      uzimajte neko vreme tab. Levitru, sir. Polinesian noni i vitalmann tab.
      to ce proci.