Postovani, jedino se jos vama nisam obratio. Sve je pocelo pre otprilike godinu dana kada su mi se pojavile sitne crvene tackice na polnom organu tacnije glavicu. Doktor mi je dao canesten kremu. Mazao sam 15 dana i to je tada proslo. Mada, posle nekog vremena crvenilo se vratilo. Ja sam opet uzeo da mazem sa tom kremo. . . I tako, nakon recimo mesec dana poceo je da me boli stomak u donjem delu, ledja u predelu bubrega i nize kao i povremen blag bol u testisim. I osecaj kao da mi je levi testis osetljiviji. I to nije prolazilo. Crvenilo mi se povremeno pojavljivalo. . Otisao sam kod doktora i vadio gomilu nekih nalaza. . . Urinokulturu, celokupni pregled urina (sv eje bilo u redu) , testove na patogene klice, hlamidiju, mycoplasma hominis, ureaplasma urealyticum, trichomanas vaginalis. I svi testovi su bili negativni!!! Isao sam na ultrazvuk gde su mi pregledali mokracni mehur (bilo sve u redu) i bubrege. Tu su mi nasli: desni sa sitnom kalkulozom (osalnog tipa) , levi sa masivnom mikrokalkulozom!!! Isao sam i na pregled kod urologa, napisao je: objektivno penis urednog nalaza, oba testisa palpatolno homogena, uobicajne velicine, oba epididima urednog nalaza. Kao i prostata da je u redu. Sad tenutno imam povremen bol u donjem delu stomaka i ledjima, kao i blag bol u testisima ali vrlo retko, par puta sam i osetio i jako probadanje u predelu cmara, kao i crvenilo na glavicu penisa samo pri erekciji i kao da se vide sitne tackice, oseca se i neprijatan miris povremeno. Molim vas pomozite, sta da radim i kakve dalje preglede da odradim, pocelo je strasno da me nervira a ja vise ne znam kome da se obratim. Da li je moguce da je u pitanju neka prehlada ili upala posto sam bio na moru duze vreme i desavalo mi se da zaspim na plazi nocu naravno i da se smrznem?! Hvala

    Odgovoreno: 22. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o hronicnom prostatitisu.
      nije na odmet da se uradi i uretrocistoskopija /endoskopski pregled
      uretre i mokracne besike/.
      ako patite od suljeva bilo bi dobro da uradite rektoskopski pregled debelog creva.
      dok sve to budete radili pocnite da uzimate: paraproteks, acidophillus, omega 3 i
      sirup. Polinesian noni najmanje dva -tri meseca.
      vidite sajtove koje sam dao u prethodnim odgovorima, pa se informisite o preparatima.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #70350

    • Osecam bolove u donjem delu stomaka i ledjima kada se saginjem ili okrecem u krevetu. Traje vec duze vreme. Isla sam kod ginekologa i radila sam ultrasound of my pelvis and inside of my uterus. Nisu nista pronasli osim malih polips na mojim jajnicima i malom delu materice. Doktor kaze da je to toliko malo da ne trebam da ih odstranjujem. Neznam sta da radim sledece jer sam ja jos uvek u bolovima. Neznam da li vi imate neku ideju? Hvala od srca!