Pre 8 meseci bio sam sa devojkom i odmah sutradan osetio tegobe, pri mokrenju i svasta jos, posle 15 dana dobio sam upalu desnog testisa, bio je nenormalno povecan, uzasni bolovi i sta ne jos. Kada je sve "proslo"ostalo je nesto na testisu, a polne funkcije izgubljene totalno. Ocajan sam.

    Odgovoreno: 21. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Sve tegobe koje ste imali su bile posledica infekcije. Nakon saniranja infekcije,
      situacija treba da se normalizuje.
      vi ste se malo uplasili i zbog toga su tegobe oko "polnih funkcija".
      za to nema nikakvih objektivnih razloga. Uostalom svaki covek u toku zivota ima
      po neku tesku uro infekciju a opet su im "polne funkcije"ocuvane.
      predlazem vam da uzimate nekoliko meseci: sirup polinesian noni,
      caps. Rhodiolin, tab. Vitalmann i tab. Megaprotect 4 life.
      www. Biobalance. Rs
      www. Calivita-srb. Com