Postovani, imam 28 godina i vec 4-5 godina imam problem sa cestim mokrenjem. Na to sam obratio paznju pre 2 godine ali nikakoda utvrdim uzrok. Desava mi se nekada da bukvalno imam nagon svakih 5-10 min i moram da mokrim. . . Nekada po malo a nekada i vise. . . Najduze mogu da izdrzim 3-5 sati, nocu ustajem vise puta vec duze vreme. Nekada imam blage dosadne bolove u dnu stomaka. Tri puta sam radio ultra zvuk u periodu od dve godine, vadio rezultate, urin, urino kulturu, a pre 2 meseca i bris uretre na trihomonas, klamidiju i patogene bakterije. Radio sam i rektalni pregled sve u redu. Uzimao sam vise lekova na savet urologa jer sam ih posetio vise (tamsol, sumoral, conprosta. . . .) ali nista: (i dalje sve isto. Upucivali su me kod psihijatra i psihologa ali i tu je sve bilo u najboljem redu. Inace se bavim muzikom, radim nocu i imam malo ne redovan odmor i ishranu ali sve je u granicama normale. Ne znam sa cim bi ovaj problem jos moao da ima veze ali pocinje da mi stvara neverovatnu nervozu i napetost. Molim vas za pomoc.

    Odgovoreno: 20. 10. 2010.
    • Poštovani,
      Pored svih pretraga koje ste uradili treba da uradite i uretrocistoskopiju
      kako bi se endoskopski videla sluzokoza uretre i mokracne besike.
      nisam video da ste uradili i pregled mokrace na trihomonas vaginalis jer i prisustvo
      ove infekcije moze dati slicne probleme.
      predlozio bih vam da uzimate sir. Polinesian noni, paraproteks i probiobalance tab.
      u trajanju od najmanje tri meseca.